DJ na wesele - w jaki sposób zagwarantować wyśmienitą zabawę sobie oraz gościom?

Każdy, kto organizuje wesele ma przed sobą wiele decyzji do podjęcia. Ważną rzeczą jest wybór idealnej muzyki. Dawniej na prawie każdym weselu grał zespół. W dzisiejszych czasach rynek lekko się poszerzył z tego powodu częściej nowożeńcy wybierają DJ'a. Oczywiście obie opcje posiadają wady a także zalety, finalna decyzja należy wyłącznie do nowożeńców. W przypadku wyboru DJ'a warto przemyśleć na spokojnie wszelkie szczegóły i znaleźć takiego, dzięki któremu oprawa muzyczna będzie spełniała oczekiwania.

Jak znaleźć DJ'a profesjonalistę?

DJ, oprócz standardowego puszczania muzyki, najczęściej przyjmuje też posadę konferansjera. Między lub w trakcie puszczania utworów rozbawia weselników, tworzy miłą atmosferę oraz wprost pilnuje prowadzenia imprezy według wcześniej ustalonego planu. Jeżeli DJ ma w swojej ofercie tylko usługi muzyczne można zatrudnić inną osobę, która zostanie wyłącznie prowadzącym. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest jednak znalezienie jednego DJ'a zajmującego się i muzyką i prowadzeniem.

O co zadbać oraz czego dopilnować przed podpisaniem umowy?

Najważniejsze jest uzgodnienie godzin uroczystości oraz zapłaty. Bardzo często DJ proponuje po prostu odgórnie ustaloną godzinę zakończenia uroczystości. Oczywiście z perspektywy nowożeńców i Dj Wesele Warszawa rodziny korzystniejszym rozwiązaniem jest umówienie się na koniec aż wyjdą ostatni zaproszeni. Zapłata za usługi DJ'a jest zależna od ilości czasu pracy, a również doświadczenia, jakości pracy, a czasami terminu uroczystości. Warto zatrudnić osobę, która ma duże umiejętności oraz sprzęt.

image

W jakich miejscach szukać DJ'a?

Z jasnych powodów to zależy od miejsca wesela. Na przykład w Warszawie rynek Dj'ów jest na tyle spory i różnorodny, że łatwo można pogubić się w ogromie ogłoszeń, różnic cenowych, zakresów i nie tylko. Najbardziej racjonalnie w takiej sytuacji jest sięgnąć po ofertę agencji eventowych, które pracują wyłącznie z profesjonalnymi oraz rozchwytywanymi DJ'ami. Przy okazji tego typu agencje (jak np. https://eventwizards.pl/) zapewniają pomoc parze młodej też przy innych kwestiach organizowania wesela.