DJ na wesele - jak zapewnić dobrą zabawę sobie oraz gościom?

Każda osoba planująca wesele ma przed sobą wiele decyzji do rozważenia. Istotną sprawą jest Dj Warszawa – Event Wizards wybór dopracowanej Agencja Eventowa Warszawa – Event Wizards muzyki. Dawniej na praktycznie każdym weselu grał zespół weselny. Teraz sytuacja mocno się zmieniła z tego powodu częściej pary młode decydują się na usługi DJ'a. Naturalnie i zespół i DJ posiadają swoje wady a także zalety, finalna decyzja zależy tylko od organizatorów. Przy wybraniu DJ'a warto zaplanować na spokojnie najważniejsze kwestie i znaleźć tego perfekcyjnego, który w zupełności będzie spełniał oczekiwania.

Czy można odnaleźć DJ'a doskonałego?

DJ, oprócz zwykłego puszczania oprawy muzycznej, najczęściej spełnia też posadę wodzireja. Pomiędzy bądź w trakcie trwania piosenek zagaduje gości, dba o miły klimat lub po prostu prowadzi uroczystość według harmonogramu. Jeżeli DJ posiada w zakresie tylko puszczanie muzyki warto znaleźć inną osobę, która zostanie wyłącznie wodzirejem. Lepszym pomysłem zawsze okazuje się zaangażowanie jednej osoby zajmującej się wszystkim.

O czym myśleć i czego dopilnować jeszcze przed uroczystością?

Ważnymi kwestiami są uzgodnienie godzin wesela oraz zapłaty. Najczęściej DJ zaproponuje z góry znaną godzinę skończenia się imprezy. Oczywiście z punktu widzenia organizatorów i rodziny korzystniejszą opcją jest ustalenie pracy aż wyjdą ostatni zaproszeni. Zapłata za pracę jest zależna nie tylko od przepracowanych czasu pracy, a także doświadczenia, jakości pracy, a często terminu imprezy. Ważne jest, aby znaleźć kogoś, kto ma spore umiejętności oraz jest osobą z dobrymi opiniami.

W jaki sposób szukać DJ'a?

image

Naturalnie, to zależy od lokalizacji uroczystości. Na przykład w Warszawie rynek Dj'ów jest na tyle duży oraz zróżnicowany, że łatwo można zgubić się w ogromie ogłoszeń, cen, usług i wielu innych rzeczy. Najbardziej racjonalnie wtedy jest sięgnąć po usługi agencji eventowych, które pracują głównie ze sprawdzonymi i rozchwytywanymi DJ'ami. Przy okazji takie agencje (jak np. https://eventwizards.pl/) pomagają nowożeńcom również przy innych częściach planowania wesela.